بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی نایت کر ایران تمام سعی و تلاش خود را می کند تا محصولی که به دست مشتری می رسد کاملا سالم و مطابق با توضیحات ، مشخصات فنی و عکس های داخل سایت باشد .
1-  تمامی محصولات به غیر از برند Olight و Nitecore برای اطمینان از سالم بودن قبل ارسال از بخش کنترل کیفیتی عبور می کنند و سپس ارسال می شوند.

2- محصولات Olight و Nitecore پس از خروج از خط تولید کارخانه تست کیفیت می شوند و استانداردهای تولید درمورد آن ها اجرا شده است و نیازی به تست مجدد نیست .

قوانین بازگشت کالا

1- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

2-  عدم کارکرد درست محصولات : کارشناسان فروشگاه نایت کر ایران ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورت تایید ایراد و آسیب فیزیکی توسط کارشناسان فروشگاه ، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری میتواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است.
3- عدم استفاده و یا علاقه ( در این صورت وجه بازگشتی کالا با توافق طرفین و ارزان تر از مبلغ خریداری خواهد بود ) قابل ذکر است که تمام هزینه های ارسال عهده مشتری است.

4 – در صورتی که محصول خریداری شده شامل گارانتی شود ، کارتن و جعبه اصلی محصولات حتما تا پایان مهلت گارانتی باید نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
تذکر 1 : کالای دست دوم پس گرفته نمی شود ، کالاهای آکبند (شامل سلفون ، وکیوم و … ) شامل این گزینه نمی شوند ، مگر اینکه از حالت آکبند خارج نشده باشند .
تذکر 2 : کالای بدون سلفون مثل بعضی از مدل های باتری پس گرفته نمی شوند ، چرا که از کنترل کیفی کارخانه گذشته اند و ممکن است توسط کاربر با استفاده نادرست مثل اتصال کوتاه ، جریان کشی بالا تحت بار و … آسیب دیده باشد .
تذکر 3 :  تغییرات ، تعمیرات یا دستکاری صورت گرفته در هر بخشی از دستگاهی که ایرا دارد اعم از الکتریکی یا فیزیکی شامل تعویض کالا نمی شود.

کالا را چگونه ارسال کنیم؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با ما در ارتباط باشید و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌ بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل شارژ ، باتری، دفترچه راهنما به همراه کالای اصلی با بسته مناسب ارسال شود.

هزینه بازگشت کالا به عهده چه کسی هست ؟

هزینه بازگشت کالا با توجه به سیستم ارسال متفاوت است . در مواردی خاص به تشخیص فروشگاه ممکن است کل هزینه بازگشت توسط فروشگاه پرداخت شود.